• Ubytování Český Krumlov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Český Krumlov - Switch to English   
  • Unterkunft Český Krumlov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Český Krumlov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Чecкы Крyмлoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Český Krumlov
Český Krumlov - ilustračné foto

Hotel Peregrin ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Masná 139 ]

Hotel Peregrin

Hotel Peregrin sa nachádza v centre Českého Krumlova, ktoré ponúka vítané útočisko a ubytovanie moderným pútnikom, ktorí pricestovali zďaleka i zblízka obdivovať krásy Slovenského Krumlov zapísaného na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Hotel Peregrin už svojim menom naznačuje svoje poslanie: "peregrinus" je latinský názov pre pútnika alebo cestovateľov. Hotel Peregrin v Českom Krumlove ubytovanie.

ceny od 900,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 15Prednášková sálaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €),stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORomantické

Pension Krásné Údolí ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Spojovací 187 ]

Pension Krásné Údolí

Pension Krasne Udoli v Českom Krumlove je vkusne a komfortne zariadený pension z konca 16. storočia, ktorý vám ponúka neopakovateľnú atmosféru v rozprávkovo romantických izbách v Českom Krumlove. Každému izbe dominuje meno dámy, každá izba má svoj príbeh tak ako dom sám. Pension Krasne Udoli v Českom Krumlove UBYTOVANIE:. Českokrumlovský pensión Krásne Údolí ponúka 14 lôžok v štýlovo zariadených izbách so štandardnou výbavou.

ceny od 995,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaBezpečnostná schránkaIzbová službaDomáci maznáčikoviaPožičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)TuristikaRomantickéPríroda

PENZION KAPR ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Rybářská 28 ]

PENZION KAPR

Zo všetkých izieb penziónu Kapor v Českom Krumlove je nádherný výhľad na najkrajšiu časť vltavského meandra a historického centra s impozantnou scenériou zámku, zámockej veže a kostola Sv Víta v pozadí. Penzión Kapor v Českom Krumlove sa nachádza v novo zrekonštruovanom, takmer pol tisícročia starom dome, v historickej zástavbe jednej z najstarších uličiek. Objekt bol v nedávnej dobe opravený s citlivým využitím všetkých pôvodných konštrukcií.

ceny od 1 188,00 Kč
Informačná službaPranie prádlaDomáci maznáčikoviaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

Hotel BARBORA ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Široká 89 ]

Hotel BARBORA

Hotel Barbora v Českom Krumlove je rozdelený do dvoch historických budov zo 16. storočia. Hlavná budova hotela Barbora v Českom Krumlove sa nachádza v Široké ulici, pre lepšiu orientáciu je označená ako Hotel Barbora I. a depandance cca 50m vzdialená je v ulici Panská ako Hotel Barbora II. Hotel Barbora ubytovanie v českom Krumlove:. Hotel Barbora v Českom Krumlove ponúka celoročne ubytovanie v komfortne vybavených izbách o celkovej kapacite 40 osôb.

ceny od 880,00 Kč

Informačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOKlimatizáciaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeTaxiNočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZber húbRybolovJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORomantickéKongresyPobyty s deťmiLacné ubytovanie

Penzion KRUMLOV - Garni hotel *** ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Stinná 620 ]

Penzion KRUMLOV - Garni hotel ***

Penzión Krumlov sa nachádza v Českom Krumlove a ponúka pokojné ubytovanie v tichom prostredí vilovej štvrti, neďaleko centra mesta Český Krumlov. Penzión Český Krumlov v Českom Krumlove ubytovanie:. Penzión Krumlov v Českom Krumlove ponúka 14 útulných izieb. Izby sú vybavené šatníkovou skriňou, policovú skríň so zrkadlom, vešiakovou stenou s botníkom, pracovným stolom s internetovým pripojením, spoločenským stolíkom s kreslom, hotelovú LCD televízorov s rádiom.

ceny od 1 104,00 Kč
Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 35000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Zber húbReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)

Pension Nika ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Středová 488 ]

Pension Nika

Toto mesto Vás uchváti svojou krásou a pohodou. Penzion Nika v Českom Krumlove ubytovanie. V Penzióne Nika v Českom Krumlove je Vám k dispozícii 8 útulne zariadených dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izieb, v ktorých po dohode s majiteľmi môžete ubytovať aj svoje domáce zvířata. Všechny izby penziónu Nika v Českom Krumlove sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, rádiom, televíziou, bezdrôtovým pripojením k internetu a elektrickým ventilátorom.

ceny od 800,00 Kč
Informačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Vodné športyTuristika

Penzion Maštal ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - náměstí Svornosti 2 ]

Penzion Maštal

Tento malý príjemný penzión s výhľadom na zámok má kapacitu 10 lůžek. Objekt je dokladom pôvodnej parcelácie mesta. Jeho počiatky siahajú až do obdobia okolo roku 1300, kedy na tomto mieste stáli pravdepodobne dva domy. Budova penziónu Maštal v Českom Krumlove s jadrom, krovom, stropnými konštrukciami, pivničnými klenbami a loubím gotického pôvodu potom bola prestavaná v období renesancie v 2. polovici 16. storočia. Penzion Maštal v Českom Krumlove ubytovanie:.

ceny od 1 190,00 Kč
Izbová služba, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSekretárske služby, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO

Penzion Pohoda
[ Ubytovanie Český Krumlov - Vyšehradská 253 ]

Penzion Pohoda

Penzión Pohoda sa nachádza v najkrajšom meste južných Čiech, v pokojnej časti Českého Krumlova, v ulici Vyšehradská len 10 minút pešej chôdze od historického centra mesta. Penzión Pohoda v Českom Krumlove UBYTOVANIE:. Penzión Pohoda v Českom Krumlove s rodinnou atmosférou vám ponúka kvalitné ubytovanie v 11 izbách s celkovou kapacitou 33 lôžok, vrátane prísteliek. Hostia určite ocenia romantický výhľad na mesto.

ceny od 550,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Zimné športyVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLacné ubytovaniePríroda

PENSION BAROKO ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Klášterní 48 ]

PENSION BAROKO

Pension Baroko v Českom Krumlove poskytuje pohodlné a príjemné ubytovanie. Pension Baroko v Českom Krumlove ubytovanie:. Pension Baroko v Českom Krumlove ponúka ubytovanie v šiestich izbách, z toho jedna dvojlôžková, štyri štvorlôžkové a jedno kráľovské apartmány. V cene za ubytovanie sú už zahrnuté raňajky a parkovanie. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko je ubytovaných zdarma. Domáci miláčikovia sú vítaní. Ubytovanie v Českom Krumlove Pension Baroko gastronómia:.

ceny od 990,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Zber húbWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)TuristikaRomantickéPobyty s deťmi

Pension Sebastian ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - 5. Května 258 ]

Pension Sebastian

Pension Sebastian je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Pension Sebastian v Českom Krumlove ubytovanie:. Pension Sebastian v Českom Krumlove ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Celková kapacita je 19 lôžok. Všetky izby penziónu Sebastian v Českom Krumlove sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, televízorom so satelitným príjmom a minibarom. Ubytovanie je aj s raňajkami. Ubytovanie v Českom Krumlove Pension Sebastian gastronómia:.

ceny od 790,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Zber húbRybolovVyhliadkové letyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbBusinessLacné ubytovanie
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA