• Ubytování Český Krumlov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Český Krumlov - Switch to English   
  • Unterkunft Český Krumlov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Český Krumlov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Чecкы Крyмлoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Český Krumlov
Český Krumlov - ilustračné foto

Hotel Peregrin ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Masná 139 ]

Hotel Peregrin

Hotel Peregrin sa nachádza v centre Českého Krumlova, ktoré ponúka vítané útočisko a ubytovanie moderným pútnikom, ktorí pricestovali zďaleka i zblízka obdivovať krásy Slovenského Krumlov zapísaného na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Hotel Peregrin už svojim menom naznačuje svoje poslanie: "peregrinus" je latinský názov pre pútnika alebo cestovateľov. Hotel Peregrin v Českom Krumlove ubytovanie.

ceny od 900,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 15Prednášková sálaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €),stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORomantické

Penzion Panorama **
[ Ubytovanie Český Krumlov - Do Vrchu 365 ]

Penzion Panorama

Penzión Panorama v Českom Krumlove ponúka ubytovanie na krásnom mieste v pokojnej okrajovej časti mesta, v hornej časti Krížovom vrchu. Penzión Panorama v Českom Krumlove UBYTOVANIE:. Penzión Panorama v Českom Krumlove je v prevádzke celoročne. Všetky izby českokrumlovského penzióne Panorama sú vybavené vlastné WC a sprchou. Na všetkých izbách penziónu Panorama je zdarma WIFI internet pripojenie. Penzion Panorama ubytovanie v Českom Krumlove REŠTAURÁCIE:.

ceny od 1 080,00 Kč

Konferenčná/spoločenská miestnosťTV miestnosťInformačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORybolovJazda na koniVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Pension Krásné Údolí ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Spojovací 187 ]

Pension Krásné Údolí

Pension Krasne Udoli v Českom Krumlove je vkusne a komfortne zariadený pension z konca 16. storočia, ktorý vám ponúka neopakovateľnú atmosféru v rozprávkovo romantických izbách v Českom Krumlove. Každému izbe dominuje meno dámy, každá izba má svoj príbeh tak ako dom sám. Pension Krasne Udoli v Českom Krumlove UBYTOVANIE:. Českokrumlovský pensión Krásne Údolí ponúka 14 lôžok v štýlovo zariadených izbách so štandardnou výbavou.

ceny od 1 095,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €),v hoteliIzbová službaPožičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)

PENZION KAPR ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Rybářská 28 ]

PENZION KAPR

Zo všetkých izieb penziónu Kapor v Českom Krumlove je nádherný výhľad na najkrajšiu časť vltavského meandra a historického centra s impozantnou scenériou zámku, zámockej veže a kostola Sv Víta v pozadí. Penzión Kapor v Českom Krumlove sa nachádza v novo zrekonštruovanom, takmer pol tisícročia starom dome, v historickej zástavbe jednej z najstarších uličiek. Objekt bol v nedávnej dobe opravený s citlivým využitím všetkých pôvodných konštrukcií.

ceny od 1 290,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

Penzion KRUMLOV - Garni hotel *** ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Stinná 620 ]

Penzion KRUMLOV - Garni hotel ***

Penzión Krumlov sa nachádza v Českom Krumlove a ponúka pokojné ubytovanie v tichom prostredí vilovej štvrti, neďaleko centra mesta Český Krumlov. Penzión Český Krumlov v Českom Krumlove ubytovanie:. Penzión Krumlov v Českom Krumlove ponúka 14 útulných izieb. Izby sú vybavené šatníkovou skriňou, policovú skríň so zrkadlom, vešiakovou stenou s botníkom, pracovným stolom s internetovým pripojením, spoločenským stolíkom s kreslom, hotelovú LCD televízorov s rádiom.

ceny od 1 104,00 Kč
Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 35000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Zber húbReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)

Pension Nika ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Středová 488 ]

Pension Nika

Toto mesto Vás uchváti svojou krásou a pohodou. Penzion Nika v Českom Krumlove ubytovanie. V Penzióne Nika v Českom Krumlove je Vám k dispozícii 8 útulne zariadených dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izieb, v ktorých po dohode s majiteľmi môžete ubytovať aj svoje domáce zvířata. Všechny izby penziónu Nika v Českom Krumlove sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, rádiom, televíziou, bezdrôtovým pripojením k internetu a elektrickým ventilátorom.

ceny od 800,00 Kč
Informačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Vodné športyTuristika

Penzion Pohoda
[ Ubytovanie Český Krumlov - Vyšehradská 253 ]

Penzion Pohoda

Penzión Pohoda sa nachádza v najkrajšom meste južných Čiech, v pokojnej časti Českého Krumlova, v ulici Vyšehradská len 10 minút pešej chôdze od historického centra mesta. Penzión Pohoda v Českom Krumlove UBYTOVANIE:. Penzión Pohoda v Českom Krumlove s rodinnou atmosférou vám ponúka kvalitné ubytovanie v 11 izbách s celkovou kapacitou 33 lôžok, vrátane prísteliek. Hostia určite ocenia romantický výhľad na mesto.

ceny od 550,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Zimné športyVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLacné ubytovaniePríroda

Pension Sebastian ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - 5. Května 258 ]

Pension Sebastian

Pension Sebastian je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Pension Sebastian v Českom Krumlove ubytovanie:. Pension Sebastian v Českom Krumlove ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Celková kapacita je 19 lôžok. Všetky izby penziónu Sebastian v Českom Krumlove sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, televízorom so satelitným príjmom a minibarom. Ubytovanie je aj s raňajkami. Ubytovanie v Českom Krumlove Pension Sebastian gastronómia:.

ceny od 790,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Zber húbRybolovVyhliadkové letyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbBusinessLacné ubytovanie

Penzion restaurace U Račáků **
[ Ubytovanie Český Krumlov - Frymburk-Blatná 22 ] - Frymburk

Penzion restaurace U Račáků

Penzión reštaurácia U Račáků vo Frymburku ponúka celoročné ubytovanie v krásnom a pokojnom prostredí južnej Šumavy v dedinke Blatná 5 km od Frymburka (smer na Český Krumlov). Charakter U Račáků vo Frymburku objektu pripomína tradičné zájazdový hostinec. Penzión reštaurácia U Račáků vo Frymburku ubytovanie. Všetky izby penziónu reštaurácia U Račáků vo Frymburku majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, kuchynský kút s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, samostatný vonkajší vchod z terasy, vchod cez reštaurácii vnútri penziónu.

ceny od 400,00 Kč
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 18000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 18000 metrov)Zber húbRybolovWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

HOTEL RACEK ***
[ Ubytovanie Český Krumlov - Černá v Pošumaví 69 ] - Černá v Pošumaví

HOTEL RACEK

Hotel Racek sa nachádza v najrozsiahlejšej rekreačnej oblasti južných Čiech, v obci Čierna v Posumavi, na brehu Lipenského jazera. Krásna rekreačná oblasť leží z prevažnej časti v chránenej krajinnej oblasti Šumava a má jedinečné prírodné podmienky pre zimnú i letnú rekreáciu. Hotel Racek ubytovanie v Čiernej v Posumavi:. Hotel Racek v Čiernej v Posumavi ponúka hosťom ubytovanie v 22 izbách, v 7 dvojlôžkových izbách av 15 dvojlôžkových izbách s možnosťou až dvoch prísteliek.

ceny od 271,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 80TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 80,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA